Polska Liga Curlingu - mężczyźni

13.12.2014 - 8.03.2015 · 12 teams · 66 games · See statistics

Team Games Points Ends aggregate Stones aggregate Ends won Stones won Ends lost Stones lost
1. Marlex Team 11 20 25 43 52 85 -27 -42
2. Juniorzy 11 15 -9 3 35 71 -44 -68
3. Sopot Curling Team 11 14 13 37 47 90 -34 -53
4. Monkey Man 11 14 1 7 40 66 -39 -59
5. Grey Wolves 11 13 6 10 43 71 -37 -61
6. KKC Krakofsky 11 11 -10 -20 32 49 -42 -69
7. TrzyDoZera.pl 11 10 3 -13 43 61 -40 -74
8. Curlusy Baniate 11 10 -12 -13 35 61 -47 -74
9. Kretes 11 8 -1 -3 38 62 -39 -65
10. Reprezentacja BKC 11 6 3 -13 42 61 -39 -74
11. Super Cool Comando 11 6 -12 -16 31 57 -43 -73
12. Pawer Rendżers 11 5 -7 -22 38 63 -45 -85

Kolejka XIII (08 Mar 08:30)

08.03 13:30
Details
TrzyDoZera.pl 5 : 7
(4 : 3)
Marlex Team
08.03 11:00
Details
Sopot Curling Team 8 : 5
(4 : 4)
Juniorzy
08.03 08:30
Details
Super Cool Comando 3 : 8
(3 : 4)
Curlusy Baniate

Kolejka XII (07 Mar 17:00)

07.03 19:30
Details
Super Cool Comando 6 : 9
(3 : 5)
Juniorzy
07.03 17:00
Details
TrzyDoZera.pl 6 : 5
(5 : 3)
Curlusy Baniate

Kolejka XI (21 Feb 08:30)

21.02 18:30
Details
KKC Krakofsky 4 : 2
(4 : 2)
TrzyDoZera.pl
21.02 17:00
Details
Reprezentacja BKC 6 : 7
(4 : 3)
Juniorzy
21.02 16:00
Details
Pawer Rendżers 5 : 9
(3 : 5)
Sopot Curling Team
21.02 14:30
Details
Monkey Man 9 : 3
(6 : 2)
Curlusy Baniate
21.02 13:30
Details
Kretes 1 : 9
(1 : 5)
Super Cool Comando
21.02 08:30
Details
Sopot Curling Team 4 : 6
(3 : 3)
Marlex Team
20.02 19:30
Details
Grey Wolves 5 : 6
(2 : 6)
Marlex Team

Kolejka X (15 Feb 08:30)

15.02 16:00
Details
KKC Krakofsky 3 : 10
(1 : 7)
Grey Wolves
15.02 13:30
Details
Pawer Rendżers 6 : 7
(3 : 5)
Grey Wolves
15.02 11:00
Details
KKC Krakofsky 5 : 5
(4 : 3)
Monkey Man
15.02 08:30
Details
Kretes 6 : 9
(3 : 5)
Reprezentacja BKC

Kolejka IX (14 Feb 13:30)

14.02 16:00
Details
Pawer Rendżers 9 : 5
(5 : 3)
Reprezentacja BKC
14.02 13:30
Details
Kretes 2 : 9
(2 : 4)
Monkey Man

Kolejka VIII (08 Feb 08:30)

08.02 13:30
Details
Grey Wolves 3 : 5
(3 : 3)
Super Cool Comando
08.02 13:30
Details
Kretes 9 : 2
(5 : 2)
Pawer Rendżers
08.02 11:00
Details
Juniorzy 1 : 10
(1 : 6)
Marlex Team
08.02 11:00
Details
Reprezentacja BKC 5 : 6
(5 : 3)
TrzyDoZera.pl
08.02 08:30
Details
Monkey Man 2 : 11
(2 : 5)
Sopot Curling Team
08.02 08:30
Details
Curlusy Baniate 5 : 3
(3 : 3)
KKC Krakofsky

Kolejka VII (07 Feb 14:30)

07.02 19:30
Details
Grey Wolves 16 : 5
(5 : 3)
TrzyDoZera.pl
07.02 18:30
Details
Marlex Team 7 : 4
(6 : 2)
Curlusy Baniate
07.02 17:00
Details
Reprezentacja BKC 5 : 11
(3 : 5)
Sopot Curling Team
07.02 16:00
Details
Pawer Rendżers 6 : 7
(5 : 2)
Juniorzy
07.02 14:30
Details
Monkey Man 7 : 4
(5 : 1)
Super Cool Comando
07.02 13:30
Details
KKC Krakofsky 4 : 3
(3 : 3)
Kretes

Kolejka VI (11 Jan 08:30)

11.01 13:30
Details
Juniorzy 5 : 5
(3 : 4)
Monkey Man
11.01 13:30
Details
Sopot Curling Team 4 : 7
(3 : 5)
Kretes
11.01 11:00
Details
Curlusy Baniate 5 : 7
(3 : 4)
Grey Wolves
11.01 11:00
Details
Super Cool Comando 9 : 5
(4 : 4)
KKC Krakofsky
11.01 08:30
Details
TrzyDoZera.pl 8 : 5
(6 : 2)
Pawer Rendżers
11.01 08:30
Details
Marlex Team 11 : 6
(5 : 3)
Reprezentacja BKC

Kolejka V (10 Jan 13:30)

10.01 19:30
Details
Sopot Curling Team 15 : 1
(6 : 1)
KKC Krakofsky
10.01 18:30
Details
Juniorzy 10 : 4
(4 : 2)
Grey Wolves
10.01 17:00
Details
Super Cool Comando 9 : 10
(3 : 4)
Pawer Rendżers
10.01 16:00
Details
Curlusy Baniate 8 : 7
(3 : 5)
Reprezentacja BKC
10.01 14:30
Details
TrzyDoZera.pl 5 : 4
(4 : 3)
Kretes
10.01 13:30
Details
Marlex Team 11 : 1
(6 : 1)
Monkey Man

Kolejka IV (28 Dec 08:30)

28.12 19:30
Details
Grey Wolves 5 : 4
(4 : 3)
Sopot Curling Team
28.12 17:00
Details
Reprezentacja BKC 4 : 3
(3 : 2)
Super Cool Comando
28.12 13:30
Details
Juniorzy 9 : 6
(3 : 5)
Kretes
28.12 11:00
Details
Curlusy Baniate 6 : 5
(3 : 3)
Pawer Rendżers
28.12 08:30
Details
Monkey Man 12 : 4
(4 : 4)
TrzyDoZera.pl
28.12 08:30
Details
Marlex Team 3 : 4
(3 : 3)
KKC Krakofsky

Kolejka III (27 Dec 12:15)

27.12 19:30
Details
Grey Wolves 4 : 9
(3 : 4)
Kretes
27.12 19:00
Details
Marlex Team 7 : 6
(4 : 4)
Super Cool Comando
27.12 17:00
Details
Reprezentacja BKC 7 : 2
(5 : 2)
KKC Krakofsky
27.12 16:30
Details
Curlusy Baniate 10 : 7
(5 : 3)
Sopot Curling Team
27.12 14:30
Details
Monkey Man 5 : 5
(3 : 5)
Pawer Rendżers
27.12 12:15
Details
Juniorzy 7 : 5
(4 : 4)
TrzyDoZera.pl

Kolejka II (14 Dec 08:30)

14.12 13:30
Details
Pawer Rendżers 3 : 10
(2 : 6)
Marlex Team
14.12 11:00
Details
Kretes 12 : 3
(5 : 3)
Curlusy Baniate
14.12 11:00
Details
Super Cool Comando 1 : 10
(1 : 5)
Sopot Curling Team
14.12 11:00
Details
Reprezentacja BKC 3 : 5
(3 : 4)
Grey Wolves
14.12 08:30
Details
Juniorzy 3 : 8
(2 : 3)
KKC Krakofsky

Kolejka I (13 Dec 13:30)

13.12 19:30
Details
Monkey Man 5 : 5
(4 : 4)
Grey Wolves
13.12 19:30
Details
TrzyDoZera.pl 6 : 7
(3 : 5)
Sopot Curling Team
13.12 18:30
Details
Curlusy Baniate 4 : 8
(4 : 4)
Juniorzy
13.12 16:00
Details
Marlex Team 7 : 3
(4 : 2)
Kretes
13.12 14:30
Details
TrzyDoZera.pl 9 : 2
(5 : 2)
Super Cool Comando
13.12 14:30
Details
Monkey Man 6 : 4
(4 : 3)
Reprezentacja BKC
13.12 13:30
Details
KKC Krakofsky 10 : 7
(4 : 4)
Pawer Rendżers