Nowy rozdział

24 sierpnia 2018 22:24 Aleksander Grzelka

Stoimy przed momentem wielkich zmian w naszej dyscyplinie. Pierwsza czterotorowa hala w naszym kraju, reprezentacja Polski w grupie A Mistrzostw Europy oraz nowe rozdanie w PZC. Nasza curlingowa rodzina będzie rosnąć z każdym dniem i to właśnie dla niej chcemy przygotować najlepsze miejsce w polskim Internecie poświęcone curlingowi. Dostarczymy informacji o turniejach i ciekawych wydarzeniach w Polsce, występach Polaków za granicą oraz o największych światowych rozgrywkach. Będziemy regularnie przeprowadzać wywiady z zawodnikami. Napiszemy o historii tego sportu nad Wisłą, przybliżymy również curling początkującym. Będziemy śledzić na bieżąco sytuację w Polskim Związku Curlingu.  Staniemy się miejscem zarówno dla zawodników jak i kibiców.

Zapraszamy serdecznie do współpracy tych, którzy mogą pomóc. Zwłaszcza na początku zaprezentujemy wysokie tempo. Tylko do końca września mamy zamiar opublikować 15 artykułów. Chętnych zapraszam do kontaktu przez Facebooka - [Aleksander Grzelka].

Sama strona pod względem technicznym i wizualnym przejdzie jeszcze pewne modyfikacje. Główny nacisk położymy jednak na pisanie. W ciągu najbliższego miesiąca zapowiemy i podsumujemy Mazury Curling Festival, The Grand Opening Bonspiel, MP Mixtów, Galante Bajbory oraz TK PLC. Będziemy również na medialnym otwarciu hali i podzielimy się pierwszymi wrażeniami z korzystania z niej. Wkrótce ukaże się również historia jednego z czołowych zespołów sprzed kilku lat.

Będzie co czytać, zatem… zapraszamy do lektury!Redakcja Curling Poland

Aleksander Grzelka
Paweł Świątkowski
Wojciech Nowakowski
Katarzyna Staszczak
Bartosz Dzikowski