Gliwice Curling Cup III

11 - 13.11.2016 · 24 teams · 64 games · See statistics

Dane zaimportowane z serwisu CurlingEvent.pl.
Team Games Points Ends won Stones won Ends lost Stones lost
1. AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija 6 12 24 37 -11 -12
2. POS Łódź Monkey Man 6 9 23 39 -17 -22
3. AZS Gliwice Petardy 6 9 20 34 -17 -23
4. ŚKC Marlex 6 8 23 40 -16 -26
5. AZS Gliwice Ogień 6 8 19 30 -17 -22
6. KS Juniorskie Curlusy 6 8 17 29 -18 -26
7. KKC Mistral 6 6 23 35 -14 -25
8. MCC Bez Endu 6 6 21 40 -19 -33
9. KS Drużyna Kamienia 5 6 17 35 -15 -21
10. KKC Krakofsky 5 6 16 28 -14 -28
11. ŚKC Kretes 5 6 14 24 -18 -24
12. AZS Gliwice Rozbitki 5 5 16 34 -13 -19
13. AZS Gliwice Ice Rockets 5 5 13 21 -17 -27
14. TKC Zabójczy Kwartet 5 4 16 25 -14 -35
15. KKC Trzy Kropki 5 4 16 21 -15 -33
16. MCC Warszawa Plan B 5 4 14 27 -18 -30
17. ŚKC Wataha 5 4 14 23 -17 -35
18. AZS Gliwice Pozamiatane 5 4 13 30 -18 -28
19. CCC Stone Dragons 5 4 13 26 -15 -28
20. KKC Byle Do Domu 5 4 13 23 -17 -35
21. KKC First Aid 5 2 15 22 -14 -28
22. AZS Gliwice Śląska Stolica 5 2 12 25 -16 -30
23. MCC Warszawa Broken Brooms 5 2 11 20 -17 -30
24. POS Łódź Drużyna Cioci Kasi 5 0 7 9 -23 -57

Finał (13 Nov 15:45)

13.11 15:45
Details
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija 6 : 1
(4 : 1)
AZS Gliwice Ogień
13.11 15:45
Details
MCC Bez Endu 6 : 9
(3 : 5)
ŚKC Marlex
13.11 15:45
Details
KS Juniorskie Curlusy 5 : 9
(3 : 5)
POS Łódź Monkey Man
13.11 15:45
Details
AZS Gliwice Petardy 8 : 4
(5 : 3)
KKC Mistral

Miejsca 9-16 (13 Nov 12:30)

13.11 12:30
Details
ŚKC Kretes 6 : 5
(2 : 5)
KKC Trzy Kropki
13.11 12:30
Details
ŚKC Marlex 7 : 4
(5 : 2)
MCC Warszawa Plan B
13.11 12:30
Details
KKC Mistral 11 : 0
(6 : 0)
KKC Byle Do Domu
13.11 12:30
Details
AZS Gliwice Ice Rockets 4 : 8
(3 : 4)
KS Drużyna Kamienia

Miejsca 1-8 (13 Nov 10:15)

13.11 10:15
Details
POS Łódź Monkey Man 8 : 4
(4 : 3)
AZS Gliwice Rozbitki
13.11 10:15
Details
AZS Gliwice Petardy 4 : 4
(2 : 3)
KKC Krakofsky
13.11 10:15
Details
MCC Bez Endu 4 : 7
(3 : 4)
AZS Gliwice Ogień
13.11 10:15
Details
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija 7 : 3
(4 : 2)
KS Juniorskie Curlusy

Miejsca 17-24 (13 Nov 08:00)

13.11 08:00
Details
AZS Gliwice Pozamiatane 9 : 6
(2 : 4)
KKC First Aid
13.11 08:00
Details
ŚKC Wataha 6 : 4
(4 : 2)
MCC Warszawa Broken Brooms
13.11 08:00
Details
CCC Stone Dragons 10 : 3
(4 : 2)
POS Łódź Drużyna Cioci Kasi
13.11 08:00
Details
TKC Zabójczy Kwartet 5 : 3
(4 : 1)
AZS Gliwice Śląska Stolica

Miejsca 1-8 (12 Nov 20:15)

12.11 20:15
Details
POS Łódź Monkey Man 4 : 4
(3 : 3)
KKC Krakofsky
12.11 20:15
Details
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija 5 : 2
(4 : 2)
AZS Gliwice Petardy
12.11 20:15
Details
MCC Bez Endu 6 : 5
(4 : 3)
KS Drużyna Kamienia
12.11 20:15
Details
KS Juniorskie Curlusy 6 : 2
(3 : 2)
ŚKC Marlex

Miejsca 9-16 (12 Nov 18:00)

12.11 18:00
Details
KKC Byle Do Domu 5 : 3
(4 : 2)
KKC First Aid
12.11 18:00
Details
AZS Gliwice Ice Rockets 5 : 5
(3 : 3)
KKC Mistral
12.11 18:00
Details
AZS Gliwice Rozbitki 10 : 3
(4 : 2)
TKC Zabójczy Kwartet
12.11 18:00
Details
ŚKC Kretes 3 : 8
(2 : 5)
AZS Gliwice Ogień

Miejsca 17-24 (12 Nov 15:45)

12.11 15:45
Details
POS Łódź Drużyna Cioci Kasi 0 : 16
(0 : 7)
AZS Gliwice Śląska Stolica
12.11 15:45
Details
MCC Warszawa Broken Brooms 3 : 8
(3 : 4)
AZS Gliwice Pozamiatane
12.11 15:45
Details
CCC Stone Dragons 5 : 8
(2 : 4)
KKC Trzy Kropki
12.11 15:45
Details
MCC Warszawa Plan B 10 : 4
(4 : 3)
ŚKC Wataha

Miejsca 1-8 (12 Nov 12:30)

12.11 12:30
Details
KKC Mistral 4 : 6
(4 : 3)
ŚKC Marlex
12.11 12:30
Details
KS Juniorskie Curlusy 4 : 3
(3 : 2)
AZS Gliwice Rozbitki
12.11 12:30
Details
POS Łódź Monkey Man 4 : 5
(3 : 4)
AZS Gliwice Petardy
12.11 12:30
Details
KS Drużyna Kamienia 2 : 4
(2 : 4)
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija

Miejsca 9-16 (12 Nov 10:15)

12.11 10:15
Details
ŚKC Kretes 6 : 4
(4 : 3)
MCC Warszawa Plan B
12.11 10:15
Details
AZS Gliwice Ogień 4 : 3
(3 : 3)
KKC First Aid
12.11 10:15
Details
KKC Krakofsky 8 : 7
(4 : 3)
KKC Byle Do Domu
12.11 10:15
Details
TKC Zabójczy Kwartet 3 : 14
(3 : 4)
MCC Bez Endu

Miejsca 17-24 (12 Nov 08:00)

12.11 08:00
Details
POS Łódź Drużyna Cioci Kasi 2 : 9
(2 : 4)
ŚKC Wataha
12.11 08:00
Details
CCC Stone Dragons 7 : 2
(4 : 1)
AZS Gliwice Śląska Stolica
12.11 08:00
Details
AZS Gliwice Pozamiatane 3 : 4
(3 : 3)
KKC Trzy Kropki
12.11 08:00
Details
MCC Warszawa Broken Brooms 2 : 5
(2 : 3)
AZS Gliwice Ice Rockets

Grupa C (11 Nov 19:00)

11.11 19:00
Details
TKC Zabójczy Kwartet 10 : 2
(5 : 1)
ŚKC Wataha
11.11 19:00
Details
ŚKC Marlex 13 : 1
(5 : 1)
KKC Trzy Kropki
11.11 19:00
Details
AZS Gliwice Ice Rockets 1 : 9
(1 : 5)
POS Łódź Monkey Man
11.11 19:00
Details
AZS Gliwice Petardy 6 : 4
(3 : 2)
KKC First Aid

Grupa B (11 Nov 17:00)

11.11 17:00
Details
MCC Warszawa Broken Brooms 8 : 3
(3 : 2)
POS Łódź Drużyna Cioci Kasi
11.11 17:00
Details
MCC Bez Endu 7 : 1
(4 : 1)
CCC Stone Dragons
11.11 17:00
Details
AZS Gliwice Ogień 2 : 3
(2 : 3)
KS Juniorskie Curlusy
11.11 17:00
Details
AZS Gliwice Rozbitki 3 : 3
(2 : 3)
KKC Mistral

Grupa C (11 Nov 15:00)

11.11 15:00
Details
AZS Gliwice Ice Rockets 6 : 3
(3 : 3)
KKC Trzy Kropki
11.11 15:00
Details
AZS Gliwice Petardy 9 : 2
(4 : 2)
ŚKC Wataha
11.11 15:00
Details
KKC First Aid 6 : 4
(4 : 2)
TKC Zabójczy Kwartet
11.11 15:00
Details
ŚKC Marlex 3 : 5
(3 : 3)
POS Łódź Monkey Man

Grupa A (11 Nov 12:00)

11.11 12:00
Details
KKC Byle Do Domu 7 : 6
(4 : 2)
AZS Gliwice Pozamiatane
11.11 12:00
Details
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija 9 : 2
(4 : 2)
MCC Warszawa Plan B
11.11 12:00
Details
AZS Gliwice Śląska Stolica 1 : 7
(1 : 4)
ŚKC Kretes
11.11 12:00
Details
KS Drużyna Kamienia 9 : 4
(4 : 2)
KKC Krakofsky

Grupa B (11 Nov 10:00)

11.11 10:00
Details
AZS Gliwice Ogień 8 : 3
(4 : 2)
CCC Stone Dragons
11.11 10:00
Details
MCC Warszawa Broken Brooms 3 : 8
(1 : 4)
KKC Mistral
11.11 10:00
Details
POS Łódź Drużyna Cioci Kasi 1 : 14
(1 : 5)
AZS Gliwice Rozbitki
11.11 10:00
Details
KS Juniorskie Curlusy 8 : 3
(3 : 3)
MCC Bez Endu

Grupa A (11 Nov 08:00)

11.11 08:00
Details
KS Drużyna Kamienia 11 : 3
(4 : 2)
AZS Gliwice Śląska Stolica
11.11 08:00
Details
KKC Krakofsky 8 : 4
(4 : 2)
AZS Gliwice Pozamiatane
11.11 08:00
Details
KKC Byle Do Domu 4 : 7
(2 : 3)
MCC Warszawa Plan B
11.11 08:00
Details
ŚKC Kretes 2 : 6
(2 : 4)
AZS Gliwice Smok i Jego Wesoła Kompanija